بررسی اشکالات فانتزی سکس » † زوج شاد

بستن

شما عضو سايت نيستيد و يا با اسم کاربري خود وارد نشده ايد. براي عضويت اينجا کليک نماييد.

منوي ابزار
ليست مقالات
پرسش و پاسخ جنسي

عضويت در سايت
همه چيز درباره رابطه جنسي
تصاوير کاربران
قوانين سايت
تماس با ما


پشتیبانی آنلاین
 

اضافه کردن ZojeShad
به لیست یاهومسنجر


چت با ZojeShad

 


حتما بخوانید

فانتزیهای سالم و ناسالم

خطرات پرنوگرافی

خودارضایی در مسیحیت

خطرات خودارضائی

درج سوالات زناشوییارتباط محکمتر

دریافت اتوماتیک مطالب جدید

 جدیدترین مقالات

جديدترين مقالات زوج شاد را در صفحه اول گوگل خود ببينيد

Add to Google Reader or Homepage Add to My AOL Subscribe in podnova

افزودن به علاقمندیها Bookmark and Share


نظر سنجي

بی نظیر
بسیار مفید
مفید
متوسط
بد


آمار سايتلينکستان

» دانلود کتاب مقدس
» فیلم عیسی مسیح
» تماشای TBN انگلیسی
» The Marriage Bed
» لینک دوستان


 براي ورود کليک نماييد 
اطلاعیه زوج شاد

,Dear friends
During plus 10 years of marriage counseling experience, we realized the importance of Holiness and Surrender, way above and beyond the effects of sexual knowledge in the quality and stability of your marriage. Therefore, we encourage you to invest on your relationship with God as a couple and instead of Marriage/Sex Counselors or internet, let Holy Spirit brings the long lasting harmony, peace and satisfaction into your marriage.

Rejoice in the Lord always, again I will say, rejoice. Philippians 4:4
ZojeShad

درود بر شما،
در طی بیشتر از 10 سال مشاوره زناشویی دریافتیم که اگرچه دانش جنسی مهم و موثر در رابطه زناشویی است، ولی تقدس به مراتب موثرتر و حیاتی تر در تداوم و کیفتیت رابطه زناشویی می باشد. بنابراین شما را تشویق میکنیم تا بعنوان یک زوج در رابطه تان با خداوند سرمایه گذاری کنید و بجای مشاوران زناشویی یا اینترنت اجازه بدهید روح القدس هماهنگی، آرامش و رضایت را در رابطه زناشویی شما بر قرار کند.
به خاطر داشته باشید که شادی عظیم تر از آزادی در خداوند نیست. این آزادی به معنای مجوز گناه نیست بلکه به معنای آزادی از قدرت و اسارت گناه است. این آزادی تنها درخداوند میسر میشود چون تنها کسانیکه خود را تسلیم عیسی مسیح میکنند قدرت روح القدس را که قدرتی به مراتب عظیم تر از قدرت گناه را تجربه میکنند. دعا و خوشی ما در این است که شما نیز این قدرت را تجربه کرده و طعم زندگی مقدس را بچشید.

در خداوند دائما شاد باشید و باز میگویم شاد باشید. فیلیپیان 4:4
زوج شاد


برای مکاتبه با زوج شاد از طریق سایت روی این قسمت کلیک نمایید و یا از طریق یاهو مسنجر با کلیک روی این لینک با ما مکاتبه نمایید.

!-->SpeedBar
† زوج شاد » دیدگاه کتاب مقدس » بررسی اشکالات فانتزی سکس


تاثیر این مقاله
تاثیر این مقاله بر شما چه بود؟


     
تعداد رای دهندگان: 43


بررسی اشکالات فانتزی سکس | دیدگاه کتاب مقدس

جهت رعايت محدوده سني تنها اعضاء قادر به مشاهده کامل مقالات هستند. [عضويت در سايت]

ارسال اين مطلب به دوستان


بازنگری در فانتزی سکس

آن نوع از تخیلات جنسی که صورتی از زنا است در واقع برابر است با زنا و اولین لطمه آن نابودی لذتجویی واقعی زن و شوهر از یکدیگر و در ادامه نابودی کامل پیوند زناشویی است.در واقع فانتزی سکس شروع خیانت به همسر است.

رابطه جنسی دو بعد دارد 1- بعد جسمی 2- بعد فکری و عاطفی

معمولا همه به اشتباه فکر میکنند رابطه جنسی فقط یک بعد جسمی دارد . در صورتی که در حین رابطه جنسی هورمونهای بدن دچار تغییراتی میشود که احساسات انسان برانگیخته شده و شخص احساساتی میشود. وابستگی های ایجاد شده در رابطه جنسی نیز از همین مسئله سرچشمه میگیرد. یکی از استدلالات روانشناسان برای رد رابطه جنسی قبل از ازدواج، ایجاد وابستگی های احساسی در حین رابطه جنسی و وقوع ازدواجهای نامعقول است.اگر شما در حین نزدیکی از تخیلات ناپاک استفاده میکنید در واقع شما فقط در بعد جسم با همسر خود رابطه برقرار کرده اید ولی در بعد فکر با شخص دیگری. در مقابل ممکن است همسرتان نیز تفکری همچون شما داشته باشد و در حین نزدیکی فقط رابطه جسمی با شما داشته باشد و چون شما در بعد فکر مشغول به رابطه با شخس دیگری هستید او نیز در بعد فکری و عاطفی خود را تنها می بیند و در تخیلات خود به دنبال شخصی برای رابطه میگردد. زمانی که این نزدیکی جسم و دوری فکر با ارضاء شدن به پایان میرسد این زوج چشم باز میکنند و چون با تخیلات خود لذت برده اند گویا از دیدن واقعیت همسر خود خوشحال نیستند.

یک قانون مهم:

یک زن و شوهر باید کسب لذت جنسی را مشترکاً و فقط در حیطه خودشان بجویند. یعنی محدوده لذت جویی جنسی یک خانم، چه در فکر و چه در جسم محدود به بدن شوهرش و خودش و رابط عاطفی خودش و شوهرش میباشد ، همچنین در مورد یک مرد این قانون صادق است. کسب لذت جنسی خارج از این حیطه یعنی شریک کردن اشخاص دیگری در رابطه زناشویی تان.زمانی که شما در حین نزدیکی با همسر، در ذهنتان شخص دیگری را جایگزین همسرتان میکنید و تصور میکنید که با آن شخص مشغول نزدیکی هستید، در واقع به همان اندازه ای که انجام این زنا در عمل میتوانست به رابطه شما و همسرتان لطمه وارد کند ، اکنون به همان میزان بر روی عشق و علاقه شما به همسرتان تاثیرمنفی میگذارد و آنرا نابود میکند . عجیب نیست که زوجها با عشق شروع میکنند ولی پس از مدتی نسبت به هم سرد می شوند. چون پس از مدتی خیال پردازی و زنای فکری میخواهند تخیلاتشان را به واقعیت تبدیل کنند .

شاید شما بگویید من همسرم را خیلی دوست دارم و هیچ وقت عملا به او خیانت نخواهم کرد ، به شما بگوییم این تخیلات ناپاک، همکنون خیانت به همسرتان است. اگر فکر میکنید اینچنین نیست آنچه درحین فانتزی سکس در فکرتان میگذرد را بیان کنید و ببینید چه تاثیری بر روی همسرتان میگذارد. اگر فکر میکنید فانتزی سکس مشکلی ندارد از همسرتان بخواهید فانتزی سکس داشته باشد و برای شما بیان کند.  سوال ما این است شما چه احساسی نسبت به همسر خود خواهید داشت؟

فکر زنا همچون دانه ای است که در زمین ذهن شما کاشته میشود و هر بار که بیشتر به آن فکر میکنید در واقع آنرا آبیاری کرده اید و به مرور زمان تبدیل به درختی میشود که روی فکر و قلب شما سنگینی میکند. این زمان است که از ریشه کندن آن بسیار سخت میشود. یک نهال کوچک اگر چه کوچک است ولی درحال رشد است و همیشه کوچک باقی نمی ماند.

اگر به فانتزی سکس ادامه بدهید ،کم کم رابطه جنسی سالم با همسر واقعی تان لذت بخش نخواهد بود به عبارتی علاوه بر لطمه های ذکر شده ، اعتیاد به فانتزی سکس را نیز در پی خواهد داشت. زوجها نسبت به هم سرد میشوند چون یاد نگرفته اند از واقعیتی که در اختیار دارند یعنی رابطه جنسی واقعی با بدن واقعی همسرشان لذت کامل ببرند و بعضاً حتی لذت واقعی با همسر خود را نیز تجربه نکرده اند.

یک تکلیف برای زوجها:

جذابیتهای همسرتان را کشف کنید و به آنها توجه کنید و از آنها لذت ببرید و این مدل لذت بردن را در خود پرورش بدهید.احتمالا یکی دیگر از دلایل فانتزی سکس تنبلی است برای کسانی که نمیخواهند تکلیف فوق را انجام بدهند.

یک سخن منطقی با شوهرانی که گوش شنوا دارند (2x2=4)

اگر دیدن اندام جنسی یک خانم دیگر برای شما لذت بخش است و شما را تحریک میکند فراموش نکنید همسر شما نیز یک زن است و شاید از دید دیگران بسیار زیبا. شوهرانی را شاهد بوده ایم که با وجود داشتن همسری زیبا در هوس زنهای دیگری بودند که از نظر زیبایی حتی پایینتر از همسرشان بوده اند ، چه بسا مردهای دیگری در هوس زن او بوده اند. چنین هوسی در واقع قبل از آنکه زنا باشد یک نوع مریضی است.

شوهران عزیز، خود را در معرض حرفهای فاسد دیگران قرار ندهید و هر الگوی غلطی را نپذیرید. وفاداری و عشق به همسر بالاترین افتخار یک شوهر است. یک شوهر بوسیله عشق و وفاداری به همسر، از پاکی خود و خانواده اش حفاظت میکند نه بواسطه زور.

یک سخن منطقی با خانمهایی که گوش شنوا دارند (2x2=4)

آنچه را که در مردهای دیگر به دنبال آن هستید را میتوانید در شوهر خودتان کشف کنید و اگر نیست آنرا بوجود بیاورید. چیزی که شما نیاز دارید این است که عشق به شوهر را در خودتان تقویت کنید خواهید دید تمام آنچه را که در تخیلاتتان به دنبال آن هستید در آغوش شماست. شاید یک مرد بدون عشق بتواند از بدن یک زن لذت ببرد ولی یک زن نمی تواند بدون عشق از بدن یک مرد لذت ببرد پس خود را فریب ندهید آنچه را که شما نیاز دارید خودتان به خودتان میدهید با تقویت عشق به شوهر از عشقی که به او دارید لذت ببرید.

خانمهای عزیز، از صحبتهای منحرف زنانه که بیشتر بوی جدایی میدهد بپرهیزید.

تخیلات سالم جنسی در رابطه زناشویی:

پرو بال دادن و جو دادن به رابطه جنسی با همسرتان نه تنها بد نیست بلکه بسیار لازم و مهم است فقط به این شرط که تنها شخصیتهای این تخیلات شما و همسرتان باشید. اگر به دنبال ایجاد تنوع در رابطه زناشویی تان هستید میتوانید به عنوان مثال از محرکهای جنسی زیر استفاده کنید:

در حین نزدیکی خاطرات لذت بخش رابطه جنسی مشترکتان را بازگو کنید.
تصور کنید در مکانی رویایی که برای شما دل انگیز است در حال نزدیکی هستید.مثلا لب ساحل یا کنار رودخانه ، در یک هتل گرانقیمت و ...
میتوانید از رابطه جنسی با همسرتان فیلم بگیرید و در دفعات بعد آن را با همسرتان تماشا کنید. حتی همان لحظهء فیلم گرفتن نیز ممکن است برای شما تحریک کنند ه باشد. (البته خیلی مواظب باشید فیلمتان به سرقت نرود).
به آنچه در حال انجام آن هستید نگاه کنید و از حرکات و اندام جنسی همسرتان و خودتان لذت ببرید.


علاوه بر محرکهای بالا ، برنامه هایی همچون نزدیکی در طبیعت ، تنوع در اتاق خواب و یا استفاده از ویبراتورها و ... نیز کمک زیادی به ایجاد هیجان جنسی شما و همسرتان میکند. از همین امروز برای اصلاح رابطه زناشویی تان قدم بردارید. شما میتوانید محرک های جنسی تان را عوض کنید ولی در انتخاب محرکهایتان دقت کنید. از فیلم پرنو استفاده نکنید. سعی خواهیم کرد در مقاله جداگانه در رابطه با صدمات فیلم های پرنو (سکسی) بنویسیم ولی این را بدانید که فیلمهای پرنو همانند تخیلات ناپاک، برای هر کسی صدمات کشنده ای دارد.

در انتها برای کسانی که سعی میکنند با الگوهایی همچون فانتزی سکس و ارائه استدلالاتی ظاهراً منطقی ، تخم جدایی و خیانت را در فکر و دل زوجها بکارند و با ایجاد فضایی دوگانه ، در رابطه زوجها جدایی ایجاد کنند متاسفیم. کتابها و سایتهای بسیاربسیار زیادی در رابطه با مسائل جنسی و زناشویی تحت عنوان آموزش ، مشاوره و راهنمایی و سکسولژی و سکسولژیت و ... وجود دارد ولی بعضا افرادی با فکر فاسد و مریض و شکست خورده هستند که از طریق انتقال بیماری شان به دیگران لذت میبرند. واقعاً چند مورد از گردانندگان این سایتها از لحاظ اخلاقی سالم هستند و زندگی زناشویی موفق و پایداری دارند؟ (جالب اینجاست که حتی بسیاری از آنها مجرد هستند و مطالب نوشته شده یا از ذهن هیجان زده شان بیرون می آید و یا از تجربیات زناها و ناپاکی هایشان است). از نوشته های آنها خواهید فهمید.

در انتها باز تاکید میکنیم، دقت که خود را در معرض فانتزی های ناپاک قرار ندهید.

در خداوند دائما شاد باشید و باز میگویم شاد باشید. فیلیپیان 4:4

زوج شاد

« انتشار مطالب زوج شاد با ذکر منبع مجاز مي باشد »

♀†♂ جهت بررسي بيشتر اين موضوع در اين قسمت کليک نماييد ♀†♂


ارسال اين مطلب به دوستان

کساني که اين مطلب برايشان مفيد بوده است :
mahsa, jozef, meghedi, jesus, babak, maede, maryam, love, nokhbeh, sex, ketabi, payman, samira-76, asfo, dokhtarekhob, amy_adams_86امتياز دادن به اين مطلب
23

دانلود فايل PDF مربوط به اين مطلب <-- حجم فايل: 200 کیلو بایت

تگ هاي اين مطلب: فانتزی, رابطه جنسی, تخیلات, زناشویی, گناه, زنا, فکر, ارتقا, زنان, مردان, ارگاسم, ارگاسم زنان, ارگاسم مردان کلمات جستجو شده: فانتزی سکس رابطه,اورگاسم لذت,تخیلات همسرتان فکر خود فکر برای سکس فانتزی بعد نزدیکی همسر نیز عشق تخیلات,ازدواج,ازدواج مسیحی,سکس در مسیحیت,سکس مسیحی,مسیحیت,مسیحی,کتاب مقدس,سکس در کتاب مقدس,انجیل,sex in bible,آلت تناسلی,رابطه جنسی,زن و شوهر,زن و مرد,فانتزی,رابطه جنسی,تخیلات,زناشویی,گناه,زنا,فکر,ارتقا,زنان,مردان,ارگاسم,ارگاسم زنان,ارگاسم مردا.
بازديدکنندگان عضو سايت: (624)

ورود به صفحه اصلي سايتمطلب قبلي                                                                                                                                مطلب بعدي


مطالب مرتبط :
 • تکنیک ترک تخیلات ناپاک -مخصوص متاهلین
 • دعا در حین رابطۀ جنسی
 • خطرات خودارضایی را جدی بگیرید
 • چرا باید همسرتان را نوازش کنید؟
 • پاسخ به توجیحات همجنس گرایان
 • طرح خدا برای ازدواج
 • نجاست و غسل در مسیحیت
 • پسران جوان: کارخانه های هورمن
 • یکی از ثمرات گناه دانستن خودارضائی
 • صحبتهای در حین سکس
 • چرا خود ارضایی بدون افکار ناپاک گناه نیست ...
 • زنها و مردها با هم فرق دارند
 • چسب زناشویی
 • اوج لذت زناشویی
 • اعیاد مسیحی سال 2010 • ارسال اين مطلب به:

  ارسال لینک برای دوستان از طریق یاهو مسنجر افزودن به علایق گوگل افزودن به کلوب 100 درجه افزودن به دیگ افزودن به خوشمزه افزودن به فرندفید افزودن به بالاترین افزودن به مهندس افزدون به دنباله

  | بازديدها: 19751 | نويسنده : zojeshad | تاريخ: 4 دي 1387 | نظرات (12) | چاپ  شماره نظر: 1 | نويسنده: seda | تاريخ: 6/10/1387 - 09:29

  عالی بود خدا برکتتان بدهد

  | نام کامل: seda | تاريخ عضويت: 6/10/1387 | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 1 | [پاسخ]  شماره نظر: 2 | نويسنده: jozef | تاريخ: 9/10/1387 - 12:23

  راست میگید باید اینطور باشه ولی خوب سخته باید بیشتر مواظب فکرم باشم

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: 9/10/1387 | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 2 | [پاسخ]  شماره نظر: 3 | نويسنده: سحر | تاريخ: 9/10/1387 - 13:27

  سلام اینقدر اینو بد نمیدونستم

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: -- | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 0 | [پاسخ]  شماره نظر: 4 | نويسنده: behzad | تاريخ: 13/10/1387 - 13:31

  مرسی
  به نظر من خانمها بیشتر از این کارا میکنند

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: -- | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 0 | [پاسخ]  شماره نظر: 5 | نويسنده: jeiran | تاريخ: 19/10/1387 - 06:58

  خیلی خوب بود
  به نظر من اگر بتونید که با سایت های دیگر که در این رابطه مشغول هستند ارتباط برقرار کنید میتونید حرفاتونو به گوش افراد بیشتری برسونید
  متشکرمsmile

  | نام کامل: جیران | تاريخ عضويت: 19/10/1387 | کشور: ایران |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 1 | [پاسخ]  شماره نظر: 6 | نويسنده: zojeshad | تاريخ: 19/10/1387 - 12:21

  jeiran,
  با سلام
  زحمت اطلاع رسانی برای جلال خداوند با شما. smile  


  --------------------

  | نام کامل: زوج شاد | تاريخ عضويت: 15/09/1387 | کشور: USA |تعداد مطالب: 78 | تعداد نظرات: 11 | [پاسخ]  شماره نظر: 7 | نويسنده: فریبرز | تاريخ: 8/11/1387 - 14:40

  اره سکس یعنی لذت.

  | نام کامل: فریبرز | تاريخ عضويت: 8/11/1387 | کشور: ایران |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 1 | [پاسخ]  شماره نظر: 8 | نويسنده: zojeshad | تاريخ: 16/08/1388 - 14:14

  ولی باید مواظب بود که این لذت ، مسموم ، ناسالم و کشنده نشود.


  --------------------

  | نام کامل: زوج شاد | تاريخ عضويت: 15/09/1387 | کشور: USA |تعداد مطالب: 78 | تعداد نظرات: 11 | [پاسخ]  شماره نظر: 9 | نويسنده: babolnit | تاريخ: 15/10/1388 - 05:36

  بسیار عالی. من مجردم اما واقعا اینا رو بدونی و بعد زندگی مشترک رو شروع کنی تاثیر زیادی داره

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: 15/10/1388 | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 1 | [پاسخ]  شماره نظر: 10 | نويسنده: افغانی | تاريخ: 10/11/1388 - 04:34

  بخواهی نخواهی این شتری است که دم در همه می خوابه مهم اینکه ادم چقدر گوش به فرمان خدا باشه و از کارهای پلید دوری کنه تا زندگی خدا پسندانه ی داشته باشه برین زن بگیرید و زندگی سالم داشته باشید وگرنه که خودتان را به یک کاری که دوست دارید سرگرم کنید تا وقت فکر گناه الود کردن به سرتون نزنه موفق باشید

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: -- | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 0 | [پاسخ]  شماره نظر: 11 | نويسنده: mehrshad_41 | تاريخ: 26/03/1389 - 07:25

  jaleb bod mataleb ,merci

  | نام کامل: ramin | تاريخ عضويت: 26/03/1389 | کشور: iran |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 1 | [پاسخ]  شماره نظر: 12 | نويسنده: dokhtarekhob | تاريخ: 30/03/1390 - 23:31

  شبان وحید عزیز بسیار ارزنده مطلب می نویسید. من هنوز هم مشکل دارم که تو انجمن نوشتم لطفا راهنمایی کنید

  | نام کامل: -- | تاريخ عضويت: 30/03/1390 | کشور: -- |تعداد مطالب: 0 | تعداد نظرات: 3 | [پاسخ]  ارسال نظر  آخرین مطالب ارسال شده به تالارهای گفتگو (انجمنها)
  « قبل         بعد »

      

  منوي کاربري
   
  نام:
  كلمه عبور:
   
   


  کلام حکمت
   

  آیات اتفاقی از کتاب مقدس:

  دنیا و شهوات آن در گذر است لکن کسی که به ارادۀ خدا عمل میکند، تا به ابد باقی می ماند. اول یوحنا 3: 17

   


  حستحوی گوگل
   

  Google

   


  مطالب برتر

  » دعا در حین نزدیکی
  » خودارضایی
  » اشکال پرنوگرافی
  » نجاست-غسل
  » محبت خدا
  » کیفیت ارضاء جنسی
  » نامزدی مسیحی
  » ویتامین های جنسی
  » درمان زودانزالی
  » تمرینات کیگل
  » اعتقادنامه نیقیه
  » معاینات ضروری زنان
  » همجنسگرایی
  » زندگینامه عیسی مسیح
  » تجاوز و ازدواج اجباری
  » تجربه یک دختر مسیحی
  » سلامت و مسئولیت جنسی مسیحی
  » اوج لذت زناشویی
  » فانتزی سکس
  » کتابخانۀ مسیحی
  » خود را بسنجید  عضويت سريع

  نام کاربري:

  کلمه عبور:

  تکرار کلمه عبور:

  ايميل:

  کد امنيتي:
  کد:
  برچسب های مطالب

  آناتومی, اختلافات زناشویی, اختلالات جنسی, ارگاسم, ارگاسم زنان, ارگاسم مردان, اسارت, ازدواج, انجیل, انزال, اندام تناسلی, خبر, خودارضایی, رابطه جنسی, روانشناسی, سلامت جنسی, سلامتی, زنا, زناشویی, زنان, زود انزالی, شفا, طرح خدا, عیسی مسیح, تجاوز, تحریک, تقدس, تقویت جنسی, تفاوت مرد و زن, تمایلات جنسی, تمرینات, توبه, محبت, مردان, نجات, نقطه جی, پرنوگرافی, کتاب مقدس, گناه

  نمايش تمامي تگ ها

   

   

  Copyright 2008-2009 By: Zoje Shad